Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesztor87

    senior tag

    Sziasztok!

    Használt G Astra vásárlása kapcsán érdeklődöm. Mire kell figyelni ezeknél? Van aki az 1,4-es láncosra (zxep vagy mi) esküszik, máshol azt olvasom hogy a lánc 150-él megnyúlik és csere. Használt autónál mivel a km csak tájékoztató jellegű, így akkor ezzel kéne kezdeni, ami jóval drágább mint a szíjas megoldás gondolom...
    A másik a motor, az 1,6-os lehet jobb lenne, mert nyomatékosabb, alul gondolom sokkal jobban használható.
    Csak az eszi-e az olajat kérdés. Vagy ez ilyen, ne foglalkozzunk vele, 1000 km-enként fél-egy liter olaj oszt jónapot? Szerintetek mi az az ár sáv, ahol már jókat kapni? Úgy értem a jót hogy rozsdamentes és nem egy hibakupac. Azt lehet tudni hogy hogyan öregszik az Astra? Olvastam egy 600e km-t futottról is, meglepett hogy ilyen jó, de a neten egy csomó 200-300e km-es astra van (tudom, állapot, nem km), de mégis érdekelne, hogy mi az amibe jó állapot esetén bele szabad ülni?
    Köszi előre is, és bocs ha hosszú lettem:)

    u.i: egy 1,3-as gombóc Swift után milyen az Astrát vezetni, futómű, zajszigetelés, motor rugalmasság/erő?

    Köszönöm:)

Új hozzászólás Aktív témák