Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vada

    tag

    Sokan panaszkodnak a fogyasztásra akkor beírom én is hátha jobb kedvetek lesz :)) városban 8.5 - 11 literig kedvtől , dugotól függ pályán ha sporlósan akarok menni 6.5 re le tudom vinni de ha így akarnék járni 1.4 , 1.6 os motorom lenne (bocs srácok nem félreértés, cukkolás képp :R ) Tehát pályán 9 literrel megyek általában el. Mindez a 2.0 16V-s GSi moci ami közel 170 LE , ja és 150.000 km van benne és szinte nulla olajfogyasztás.. Persze kinek mire kell az autó ,és persze , ha családos ember lennék (még nem vagyok) mondjuk egy lotus omegára váltanék :DD :DD Kérésképp :mi van , ha fogaszt a moci egy kis olajat? Mennyibe kerül az olaj? 5 liter mondjuk 10.000 forint (ne beszéljünk tescos olajról mondjuk ezt egy középkategóriás olajnak) utántöltötök mondjuk fél litert 5000 kilóméterenként az 1000 forintot kell erre költeni. És akkor megsporoltok egy csomó lóvét a fogyasztáson szerintem az az 1000 forint nem egetverő és roszabb nem lesz a motorod , mert néha eszik egy kis oilt , de lehet tévedek.Minden esetre fateromnak H astrája van 5.5 literrel jár vele 1.4 mocival néha én se akarom elhinni , de ennyit eszik nem is megy , olajat se fogyasztott eddig látható szinten úgy hogy rosszat nem tudok róla írni a teljesítményen kívül.

    [Szerkesztve]

    WC graffity: Ne ide nézz, a vicc a kezedben van.

Új hozzászólás Aktív témák