Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz ldave #16559 üzenetére

    Jó tudni, hogy nincs vele gond. A raspberryhez akarok majd egy 64gb kártyát, amire az emulátorokat rakom fel, oda gondoltam sandisket jó áron. A switchez én Samsungot vettem, mert arról tudom biztosan, hogy nagyon gyorsak és hibamentesek (a hamisítványok :) ) mert vannak nagy programok, amik sokat töltenek.
    A smash például teljesen korrekt, sokat tölt, de bőven az ingerküszöb alatt van, elég gyors az sd kártya.
    Egy YT videóban mondta a srác, hogy az információi alapján, amit a nézőktől kapott és összesített, az Amazonon az sd kártyák kb fele hamisítvány. Ha ebből indulunk ki, akkor az Alin vajon mi lehet a helyzet? Biztos, hogy nem jobb ennél :)
    Szerintem inkább bele kell nyugodni, hogy jó áron tuti biztosra hamisítványt fog venni az ember, mert csodák nincsenek, csak vannak jobb minőségű hamisítványok.
    Én sem félek venni jó áras SD kártyát, mert ahogy én látom, egy-egy eladónak ugyanaz a forrása és hasonló minőséget árul. Tehát ha valaki már belevett és a kártya sebessége rendben van és nincsenek hibák, akkor már sokkal kisebb a kockázat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák