Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-11 21:29:18

Mobilarena

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4001) grosy

grosy
(senior tag)

Kijött egy hivatalos leírás az aksi problémára, de eléggé bullshitnek tűnik (bocs, mobil):
https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22395

Eszerint szervízbe kellene küldeni a gépet, de nincs hozzá igazán kedvem. Ti mit gondoltok?

(#4002) csab2 válasza grosy (#4001) üzenetére

csab2
(PH! kedvence)

Hát nem tudom, de valami biztos, hogy nem normális az akkumulátorral, illetve az akkumulátor töltöttség kijelzéssel. A múltkor feltöltöttem az akkumluátort, kikapcsoltam a Switchet és kikapcsolt állapotban tizen valahány százalékot csökkent az aksi teljesítménye, legalábbis a kijelzés szerint. Szerintem ez semmiképpen sem nevezhető normálisnak.

Gigabyte Brix GB-Bace-3160, iPhone X, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4003) Blaise

Blaise
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Régen volt egy Nintendo 2DS-em, azon volt egy hozzám kötődő Nintendo ID ha jól emlékszem. A Switchen már egy más jellegü, Nintendo account van? Van már magyar régió?

(#4004) Darth_Revan

Darth_Revan
(PH! kedvence)

Na, hosszas huza-vona után berendeltem én is egy Switch-et. Sajnos csak Neon-kék kivitelben volt, de nem baj, kibírom.

Töltő sajnos UK szabványos lesz, kérdésem ,hogy bármilyen töltő jó hozzá? Mennyi V/A a leadása a gyári töltőnek ?

(#4005) koncsik válasza Blaise (#4003) üzenetére

koncsik
(Topikgazda)

Ugyanaz a Nintendo ID mehet mindenre. Van már magyar eShop is, de ha már beállítottad korábban az angol vagy ír országbeállítást az ID-hez, azt hiszem nem tudod megváltoztatni. Viszont a Switch régiómentes, max. 8-ig annyi és olyan account-ot csinálsz rá, amilyet akarsz...

#4004 Darth_Revan: ilyesmi keresem, valahová felírtam...
Íme: The FCC filing states 39W, which if that stays true means that a standard USB-C 5V 3A charger might not be enough, and that you'd need a USB-PD capable charger with 15V 2.6A (or more).

[ Szerkesztve ]

(#4006) Blaise válasza koncsik (#4005) üzenetére

Blaise
(PH! kedvence)

Van bármi hátrány ha a magyar eshop-ot választja az ember?

(#4007) koncsik válasza Blaise (#4006) üzenetére

koncsik
(Topikgazda)

Elvileg nincs, itt is van, aki azt állította be, remélem, megerősíti.

(#4008) Darth_Revan válasza koncsik (#4005) üzenetére

Darth_Revan
(PH! kedvence)

Szóval a lényeg, hogy még jobb fajta telefon/táblagép töltő is kevés. Köszi!

Mindegy, átalakító akkor olcsóbb lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#4009) DonDennis válasza ferensz (#4000) üzenetére

DonDennis
(fanatikus tag)

Nem a gyári félére gondolok amibe 1x re mind a két joy cont bele kell rakni, hanem amibe egyesével lehet bele rakni a joy conokat és így ha mondjuk 2-3-4 játszunk akkor se kell nyomorogni. Egész pontosan ilyet rendeltem:

[ Szerkesztve ]

Why would I sit down? I'm always on my feet. - Dominick Cruz

(#4010) Sirandrish válasza DonDennis (#4009) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Aztak*>va :Y
Mennyiért vesztegetnek egy ilyen gyönyörűséget? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4011) adalbert1 válasza ldave (#3954) üzenetére

adalbert1
(PH! kedvence)

Ennek a játéknak a megvételén én is gondolkozom, a bemutató képeket/videókat nézve nagyon megfogott a grafika stílusa és a játék hangulata, pedig nem vagyok egy jrpg fan.
DonDennis: ezeket a grippeket honnan rendelted?

(#4012) DonDennis válasza Sirandrish (#4010) üzenetére

DonDennis
(fanatikus tag)

Ez már a kínai switch kiegészítők egyik darabja 8$ adják most akciósan amúgy 18, de kettő van benne szóval szerintem elég jó. Nem tudom te ironizáltál e a gyönyörűséggel nekem bejön de nyilván van aki nem szereti az ilyen utángyártott cuccokat és inkább vesz 4 pro controllert, de ha megnézed a képeket egész minőséginek is tűnik, de majd postolok képet ha megjön.

adalbert1: aliexpress

[ Szerkesztve ]

(#4013) Sirandrish válasza DonDennis (#4012) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát hogy hasznos azt nem kétlem, de csúnya :B
Viszont nekem is kell, szóval belinkelnéd? :)

Szerk: Megvan..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4014) woros válasza DonDennis (#4012) üzenetére

woros
(őstag)

Aliexpressen nagyon nem 8 dolcsi... geekbuyon esetleg + szállítás.

(#4015) Sirandrish válasza woros (#4014) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát pedig én is alin rendeltem és én is 8 dolcsiért... :U

(#4016) woros válasza Sirandrish (#4015) üzenetére

woros
(őstag)

Linket pls! (Nem Zeldást) ;]

[ Szerkesztve ]

(#4017) Sirandrish válasza woros (#4016) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nagyon vicces...miért nem töltöd le inkább? ;]

Nesze teeeeeee :))

(#4018) woros válasza Sirandrish (#4017) üzenetére

woros
(őstag)

Ahhahaha hahaha hahahaha de vicces. :D Na megvettem én is mobilról 7.91 dolcsiért. :P Remélem tényleg kényelmes lesz.

(#4019) Sirandrish válasza woros (#4018) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Legalábbis kényelmesebb mint enélkül.. :K

(#4020) Gebriel válasza woros (#4018) üzenetére

Gebriel
(PH! kedvence)

Kívánom, hogy úgy legyen, de a gombok illetve a kar elhelyezkedéses figyelembe véve azért elég kétséges részemről. :(

Pl ami azon a karon aminek a képe a 4009hszben van, a kar és bal felső gomb együttes használata elég érdekes mutatvány lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4021) Bazsi1987

Bazsi1987
(őstag)

Első mario kartom imádom 😊 ki hogy tolja az irányítás segítségeknél ki mit kapcsol ki? Én mindent kikapcsoltam 😊 ja még valami tudok a verseny után csillagozni 6-ot az mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#4022) woros válasza Bazsi1987 (#4021) üzenetére

woros
(őstag)

A 6 db csillagozas a kedvenc visszajatszasaidat menti amit a MKTV menu alatt tudsz visszanezni. En mindent kikapcsoltam es eleg hardcore modon nyomom. :)

Gabriel: Koszi, bar a jobb joy cont mindenhogy nehez kezelni

[ Szerkesztve ]

(#4023) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ez a Snipperclips nagyon poén :D
Utoljára az LBP-ken nevettem ennyit :D

(#4024) n000rbi

n000rbi
(senior tag)

Ha valaki esetleg nem szereti a dokkolt gépen tölteni a joyconokat (saját kép)

(#4025) woros válasza n000rbi (#4024) üzenetére

woros
(őstag)

De hol a kép? :)

(#4026) Sirandrish válasza woros (#4025) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ott van az...ráadásul nagyon szép :K

(#4027) n000rbi válasza Sirandrish (#4026) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

:R

(#4028) woros válasza n000rbi (#4027) üzenetére

woros
(őstag)

(#4029) n000rbi válasza woros (#4028) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

Elhiszem, hogy a mobil oldalon nem jelenik meg.
Így viszont remélem meg tudod nézni :)

(#4030) woros válasza n000rbi (#4029) üzenetére

woros
(őstag)

Koszi, tenyleg szep. Jo a geped. :)

(#4031) n000rbi válasza woros (#4030) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

Köszi :) Belépő szintű DSLR, pár hónapja tanulgatom a használatát :)

(#4032) Sirandrish válasza n000rbi (#4031) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Konkrét típus? Az S7 Edge óta imádok fényképezni :DDD

(#4033) n000rbi válasza Sirandrish (#4032) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

Nikon D3300 egy fix 35mm-es 1.8G objektívvel. Van egy "mindenes" tele is hozzá (18-105mm, még anno ezzel vettem a gépet, ez is ilyen kezdőknek ajánlott cucc), de a mérete miatt inkább a fixet szeretem hurcolászni (meg hát sokkal jobb a fényereje is)

[ Szerkesztve ]

(#4034) Sirandrish válasza n000rbi (#4033) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Köszi, ránézek :R

(#4035) PHM válasza n000rbi (#4029) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

Fura, de nálam sincs kép W7/Firefox alatt.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4036) n000rbi válasza PHM (#4035) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

Nem tudom miért, nálam chrome-ban látszik pc-n. (mobilon nekem sem, ezért van a link a #4029-es hozzászólásban)

(#4037) ayo

ayo
(PH! addikt)

egyszerű sima követés elleni védelem, ha kikapcsoljátok az eszközön, akkor látszódni fog: pl desktop firefix url sáv pajzs és off.

http://jateknaplo.blog.hu

(#4038) KOHO

KOHO
(senior tag)

Sziasztok :) Van itt esetleg valaki túl adna a Zeldáján? :)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#4039) DonDennis válasza KOHO (#4038) üzenetére

DonDennis
(fanatikus tag)

Én is keresek de szerintem ez apros dolog nem topic téma.

(#4040) woros

woros
(őstag)

Most hogy komolyabban használom napi szinten a switchet megosztom az észrevételt a működését tekintve. Dockolt módban szépen pörgeti a ventit, csak úgy hányja kifele a meleg levegőt és a gép maga is meleg, mind az eleje és a hátulja. Handheld módban teljesen jó, venti épphogy megy és a gép sem melegszik.

A pro controller mk8d-ban ugyan nagyon precíz, de huhog, amikor pénzt veszek fel, furi. Puyo puyo japán kiadásban még volt rezgés, de az eu/usa kiadásban már nincs benne, kivették, mert amúgy tök idegesítő volt szerintem.

Akku időt nézem, nem tapasztaltam gyors % esést, szépen merül ahogy kell. A 3 óra reális lehet.

(#4041) koncsik válasza woros (#4040) üzenetére

koncsik
(Topikgazda)

:DDD Most lebuktál, belsős Nintendos: "kivették, mert amúgy tök idegesítő volt szerintem." - nem mindenkinek számít ennyit a véleménye. :R

(#4042) woros válasza koncsik (#4041) üzenetére

woros
(őstag)

Hát na. Miyamoto néha felhív, én meg elmondom hogy mit hogy kell. :DDD :DD

(#4043) n000rbi válasza woros (#4040) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

Dehogy vették ki a rezgést a Puyoból, legfeljebb nem volt opció a kikapcsolásra a japán verzióban.
Én egyébként bekapcsoltam, nekem tetszik.

(#4044) woros válasza n000rbi (#4043) üzenetére

woros
(őstag)

Ok igaz, alapbol nincs bekapcsolva.

(#4045) koncsik válasza woros (#4044) üzenetére

koncsik
(Topikgazda)

Szóval nagylelkűen azért gondoltál azokra is, akiknek tetszhet. Kalapot le! :DDD

(#4046) woros válasza koncsik (#4045) üzenetére

woros
(őstag)

Jaj ne csinald, sirok. :DDD

(#4047) woros

woros
(őstag)

(#4048) Bingoo

Bingoo
(tag)

Tudtok esetleg Budapesten olyan boltot, ahol ki van állítva egy teszt példány? MM-ba bíztam, de sajnos ott sem lehet kézbe venni, megnézni, hogy milyen is. Segítene sokat a döntésben :) Bár a Mario Kart megjelenése miatt, már egyre jobban hajlok a vételre.

(#4049) woros válasza Bingoo (#4048) üzenetére

woros
(őstag)

GamePark 17. kerület, bár ott most épp nincs Mario Kart, ha összekötötted volna a megvétellel.

[ Szerkesztve ]

(#4050) umbibumbi1

umbibumbi1
(kvázi-tag)

szevasztok.

amiről korábban már volt téma az sd kártya terén...valóban fake kártya az olcsó kínai,4gb oszt jóéjt.ez volt a tanulópénz.ha valakinek kell ingyen odaadom a fővárosban.már akkor gyanús volt amikor a 256 GB-os kártyára formázáskor 250 gb-osat írt,amiből 268 gb szabad volt :)
tanulság: csak megbízható helyről vagy tényleg normális kártyát vegyetek.amúgy ha tudnátok ajánlani akkor azt megköszönném.

a mario kart nekem nagyon bejött,sokkal szebb mint amire számítottam.
remélem így lesz ez a skyrimmel (plusz az irányítás is olyan lesz amire számítok) meg a marioval is.

ami miatt írtam főleg:nekem még nincs amiibom,de nézegettem,gondoltam veszek a gyerekeknek 1-1-t.
van értelme?igazából a mario figurákat nézegettem,a Zelda nem érdekel,bár a figurái nagyon szépek.
ha veszek mondjuk valami figurát akkor mi az ami működik a switchen és ha működik akkor mit ad?
csak mert baromira nem értem.van valami weboldal ahol ezek le vannak írva?

köszi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.