Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kérnék egy kis segítséget, mert én már teljesen tanácstalan vagyok. Adott egy Asus M3A78-CM alaplap, benne egy Phenom II X4 955BE proci, és 4 db 2GB-os 1066-os Kingston Hyper-X memória. Problémám az, hogy fagy vele a gép, és már minden eshetőségen túl vagyok, maradt a memória. 1 db "99U5316-043.A00LF" illetve 3 db "99U5316-053.A00LF" tipusú modul van a gépben. Kezdődik minden ott, hogy 533Mhz-en nem hajlandó menni, szinte 5-10 percen belül fagyizik a gép mindez 1.8 és 2.2V mellett. Fesz állítás max arra volt jó, hogy kitolt úgy 5 percet a fagyási időn. Ha 400 Mhz-en hajtom 1.8V vagy 2.2V mellett akkor lényegesen tovább, akár órákig képes menni, sőt akár 1-1 napig is, de utána ismét fagyás. Gépen nem melegszik semmi 7 Venti + Klimás terem... (Külön zalman memória hűtés) Van esetleg valakinek ötlete? Jelenleg úgy megy most, hogy kivettem a 043-as kódnevű ramot és 6G döcög benne, nem "kit" kiszerelésben vettem a őket, hanem külön, bár alapórajelen azért szerintem mennie kéne nekik, főleg, hogy a gépen semmi nincs húzva... M4A785D-M Pro alaplapban is votlak, a hiba ott is jelentkezett illetve Athlon II X2 250-es proci esetén is. Köszi előre is!

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák