Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zájec #3813 üzenetére

    Szerintem nincs is 42-es szorzó, de a 44-es már necces 180-as BCLK-val..... Bár elvileg működhet, amíg 4 giga alatt vagy..... Nekem ami max stabilnak tűnt, bár úgy nem használtam, csak teszteltem, ez volt: [link]
    Amúgy 3600-on vígan megy... Most belőttem a rendszert 24/7-re 200*19-re, 1600@Cl8 rammal, 3600-as QPI-vel, 3200-as Ucore-al. Egyelőre stabilnak tűnik, csak sajnos leszabályzott hűtés miatt erősen súrolja a 80 fokot.... Amit picit sokallok... Még megpróbálom optimalizálni a 212-őt, hogyan reagál egy 2. ventire, és mit szól, ha a középső légcsatornából egy kis terelővel a két szélre irányítom a légáramot, mivel jelenlegi állapotában nem sok levegő jut át a lamellák között, lehet az is a baj... Ha meg nem javul a helyzet, lehet csere lesz belőle... :DDD Bár akkor már érdemes elgondolkozni 12K-ért egy sima themalright ultra 120A-n is... De asszem a Mugen2 lesz belőle... :DDD Mindenesetre nem nagyon szeretnék 70 felé menni tartósan... És olyan szépen szalad a rendszer 3800-on.... :C

Új hozzászólás Aktív témák