Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz radi8tor #27799 üzenetére

    azért anno amikor Q9550et és i7-et hasonlítottam össze,akkor kb 400MHz plusz órajelre volt szükség a Yorknál,hogy be tudja hozni az i7-et játékokban,tesztekben. mondjuk én itt csak 3dmark-ra és Crysis-ra gondolok. :B
    Tehát ha most megveszem ezt a 980X-et és neadjisten sikerül belőnöm egy frankó magas órajelet, még nem tudom hány maggal, de az biztos hogy HToff-al ;] akkor biztosan a maximális teljesítményt tudom majd kihozni a GTX580amból :K
    Ez a 980X,ha meglesz a jövő héten..ha nem,akkor...nem tudom..920-950...árfüggő. Ha meglesz akkor biztosan nem fogom lecserélni 2 éven belül. A mostani csúcsprocesszorok simán megállják a helyüket a jövőben érkező újabb processzorfamília között :K

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák