Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    Tegnaptól beléptem a klubba.:R Egy minimalista próba-cseresznye tuningra*
    gyorsan ráfuttattam egy LinX-et is: teljesen vállalhatók a hőmérsékletek. Amúgy
    nem fűt sokkal jobban, mint az IBT, megkockáztatom, hogy 2 fok ha van köztük.
    A szoba amúgy 26 fokos volt, a víz viszont 30 alatt maradt: elég durván működik
    a 2 db triplaradi... Ahhoz a fogyasztáshoz, amit ilyenkor produkál a gép jócskán
    túlméretezettek: a szünetmentes teljesítményéből kiszámolva 300W alatt lehet.
    Persze ha hozzájön a VGA, az biztos dob rajta, de akkor meg nem LinX megy,
    játékról meg nemigen tudok, ami úgy meg tudná terhelni mind a négy magot.:)

    *: azt tudtam, hogy a proci egy jó példány, minden más feszt meg alapértéken
    fixáltam, mert elvileg 190-ig elégnek kell lennie: úgy néz ki, valóban elég is...:K

    Számomra tökéletes lenne a cucc már így is, egyetlen gond vele, hogy valami
    energiatakarékos funkciók miatt ciripel a lap (táp?). Nem mindig csinálja, és pl.
    egy IBT indítására abbahagyja, aztán sokáig kussol! Még nyomozom, hogy mit
    lehetne vele tenni, mert hogy 10 óra (főleg víz) szerelés után szét nem szedem,
    az biztos.:DDD Szóval tuningolva alapból nem csinálja, csak amikor belép a winbe.
    (Alapon már a BIOS-ban nyekergett, néztem is, hogy most mi a frász van vele.)

    Keldor papa: azokat már "kilőttem", azért írtam úgy, hogy "valami", mert nem
    tudom, hogy mi, mert tuningolva nem csinálja: winben kezdi, IBT-re abbahagyja
    aztán sokáig jó, és még nem jöttem rá, mitől kezdi el újra. Amúgy valszeg nem
    is nagyon hallanám, ha nem vizem lenne, de azért elég idegesítő így is a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák