Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz pincehely #19723 üzenetére

    Na az korrekt. Legutóbb 21x177 1,36V-al teszteltem de ugye nekem az kellett hogy fűtsön mert hűtőteszt volt. Majd keresek vmi érdemi beállítást ami közel van az 1600-hoz. Sztem ezt a 19x200-at bepróbálom, vhol 205-210 között fekszik meg a szajrém bclk terén legalábbis anéztem ilyen alacsony szorzós magas biciklis tesztet és 205-ön baba volt 210 felett viszont összef0sta magát a system.

    Mpierre: Ööö... megalománia?! :D Ha 47-be elvinnék a C0 OEM 920-am (szeptemberig garis) akkor +5kt nekem megérne egy 940-es. :U Lehet este meg is hirdetem.

    katt777: Finoman szólva engem sem győzött meg az OCZ Platinum CL7. Bár én eleve gyári hibás darabot fogtam ki. 1400 fölött még CL9-ben sem volt stabil. Zájec lapjában is néztük anno ott is elvérzett ugyan így, rövid úton. :( Na gariba ment is vissza de akkor már - olvasva többek vergődését - nem ragaszkodtam hozzá. Így lett Corsair, igaz csak CL8-as de sokkal kevésbé melegszik és megy. XMP-s is ráadásul. Nem mintha nem tudnék tuningolni de lustaság fél egészség ugye... :D

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák