Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz akoska07 #14593 üzenetére

    látom nem értesz a szóból tehát az értelmezéssel vannak gondok, akkor leirom mégegyszer de többször nem...

    az egész abból indult ki hogy kisebb csalást hajtottál végre a 3Dmark06 alapbeállitásos tuningnál, méghozzá a QPI-link növelésével... mivel kibukott a turpisságot, részben megértem hogy saját magadat próbálod védeni, de úgy hogy közben olyan szakmai dolgot akarsz bizonyitani ami nem úgy van ahogy te beállitod, ráadásul ezt olyan hangnemben és stilusban hogy az förtelem... erre csak azt tudom mondani szégyeld magad...

    "az i7-re gondoltam,felesleges 24/7 beállitásokat keresgélni.
    mert igy is elég erős."
    kapásból 3-man leirtuk hogy nem igy van, probáld értelmezni... :W

    "a verseny itt is megy,csak azon,hogy a 3.6 vagy 4Ghz kinek milyen fesszel van meg."
    a készült eredményeket belinkeljük , ennyi... az hogy kinek mennyit megy az csak szerencse kérdése.....

    "osztottam volna az infót tavaly ha lett volna rá lehetőségem."
    ez rendben van, de most miért a hülyeséget osztod ?

    "azért mert nem veled vitatom meg a dolgokat,attól még lehet jó."
    ki mondta hogy velem vitasd meg és azt hogy jó vagy nem jó ?

    jónak jó , csak gyilkos az 1.6v VCORE teszt erejéig... :U

    "viszont az meg az én dolgom hogy mikor küldöm léggel 4.7ghz-en 05 tesztben.
    és leszarom neked mi a véleményed róla."

    persze a te dolgod,, megküldted ,most meg árulod a procit,
    azt látom, pláne a hangnemedet kifogásolom... csúnyán beszélsz....

    "azért mert vkinek még csak egy hete van konfigja,az nem azt jelenti hogy nem tudja mit csinál.leszarom,neked mióta hanyadik i7-ed van,sokra mentél vele..nekem ne osszad az észt,mert nem érdekel" enyje :(((

    szerintem ilyen hangnemben ne fórumozz , és ezt a topikot se látogasd , pláne ne irj ilyeneket, mert ez nem erröl szól..... szégyeld magad.... :((

Új hozzászólás Aktív témák