Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Qru #13991 üzenetére

    Hát én akkor lemondtam a további GB lapokról, amikor kivették a biosaikból a ventiszabályozást (EP35 korszaktól, és az összeset), és ezt azzal indokolták, hogy némely hűtővel tönkrementek a lapok és a processzorok (de akkor a házhűtőket miért is?). No, akkor nyilván ilyen IQ szintű vásárlókat céloznak meg, úgyhogy részemről volt szerencsém. Más gyártóknál működik a ventiszabályozás (még az ócska MSI-nél is!), és max. közlik, milyen hűtőket kerüljön a felhasználó. Mivel a GB nem ezt tette, véleményem szerint valójában fingjuk nem volt arról, mitől haltak meg azok a hardverek (vagy nagyon is volt, csak az nem publikus ;] ), no és ahol ilyen "szakemberek" dolgoznak, onnan megint csak nem vásárolok, mert inkább arra látok esélyt, hogy a nagy marketing-csinnadrattával szemben valójában nem használnak nagy hőtűrésű és tartós alkatrészeket. :((

    Arról mondjuk már akkoriban is sok szó esett, hogy az időzítés semmit nem jelent, annál inkább a RAM-ok sebessége. :U

    Uzmany: Ja, anno a P35-ös lapokra is győzte mindenki visszaflashelni a régi bios-okat. "Öröm" látni, hogy azóta is tartja a "minőséget" a GB. :P :DDD Én mondjuk leginkább egy ASRock-kezelhetőségű és kiépítésű lapot vennék ASUS felszereltséggel és MSI hűtés-szabályozással. :DDD Kár, hogy lapot nem lehet úgy építeni, mint gépet. :O

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák