Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz ADAM1337 #12037 üzenetére

    Majd lesz, ha elkezdik 5-ös karikra optimalizálni a drivert.
    Pontosítsak, mit? A puszta adatok a honlapomon megtekinthetők. A lényeg, azonos sebességen (4Ghz) a csupán +2 mag ellenére 200%-ot gyorsul a CPU, azaz 3X olyan gyors az i920, mint az E8400. Az első grafikonok az alap órajeles eredményt mutatják, ott azért csak 170% a gyorsulás (2.66 és 3GHz). De ami a lényeg: a brutális CPU-gyorsulás ellenére egy HD4870 semmit nem profitál ebből még szerény grafikával sem (OK, van +3-4%, ami játékokban zero), ergo CF sem fog, főleg, ha rápakolsz AA-t, AF-et, + minden egyéb extrát (ami EQ minőségben van performance-móddal szemben), ha már az E8-as is kellően meghajtotta a rendszert.

    gabipaci: Cserélhetsz most konfigot, csak azt akartam mondani, hogy ettől gyorsulást ne nagyon várj. Később talán olcsóbb lesz, de persze a te pénzed, a te döntésed, ugyanakkor nem kell csalódnod, ha látod, mit várhatsz. Mint Sárpac is jelezte, és én is a P6T cikkemben, videokódoláskor, vagy tervező programok használatakor nagyon is jól jön az i7, de elsősorban játékra még korai, engem sem zavart E8400-zal, hogy olykor kellett várnom egy-egy videókódolásra. Ja, és kösz. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák