Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Vacsek=-

    senior tag

    válasz iamthesonar #2700 üzenetére

    Ügye ezt nem mondod komolyan hogy észreveszed egy ilyen silány minőségű videón ahol ráadásul fel van gyorsítva.. Nem hiszem el hogy te ezeket így látod mivel maga a videó is kevés fps-el lett felrakva és a játékba közrejátszódhat lagg akár fps lagg!! (elég régi gépem volt/van sokat szenvedek az fps-el)
    A másik meg a rántás nem azt jelenti hogy 20 cm-en húzzam el az egeret a padon hanem játékba rántsak akár 180fokot és úgy lőjem be az embert!! Ez nálad akkor is vmi berögzült tudat lehet hogy a ch szar! Annyira szép frageket lövök mostanába.. egy pl: pont a mai nap ugye kimostam a padot (megjegyzem nagyon jó lett mintha új lenne gyönyörű szép fekete) de még vizes volt hívtak mixelni kéznél volt a matek füzetem azon játszottam. 1. map inferno volt nagyon nem ment rohadt szarul mozgott az egér a füzeten.. 2. map train felhúztam mégjobban a sensi-t és akkora frag-eket lőttem awp-vel h besz*rás!! Tehát sztem ennek az egérnek rohadtul nincs semmi baja és azt sem hiszem el hogy egy profi többet lőne be.. Ez nem igaz!! Akivel együtt játszottam épp ezen a mixen úgy lő deagle-el mint senki más szintén ch-ja van alupadon játszik alacsony sensi-vel!

Új hozzászólás Aktív témák