Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashback

    addikt

    Az "Ósönben" éppen van 500D akcióban. Az üvegről és gariról persze semmi infó. Sebaj gondoltam felhívom őket.
    Tudtam hogy nem lesz egyszerű így rögtön kértem az ekeltronikai osztályt. Kb 1 perc után sikerült meggyőznöm a vonal másik végén lévőt férfit hogy kapcsolják is őket! 3perc zene...
    Egy női hang szól bele a telefonba. Megkérdeztem hogy ez a műszaki osztály? Mondta hogy nem de akkor kapcsolja őket... 1 perc újabb zene...
    Szintén egy nő vette fel. Megkérdeztem hogy tudok-e kérdezni egy most hirdetett fényképezőgép tulajdonságairól. Válasz: Persze!
    Megkérdeztem hogy (direkt magyarul hogy egyszerűbb legyen) az objektív ami van a géphez KÉPSTABILIZÁTOROS-e vagy sem?
    Mondta tartsam, megnézni. Hallhatólag elment.
    3 percig háttér hangokat hallgatam hogy valakinek már a töke ki van és hazamegy stb stb.
    Majd utánna egy eléggé magas hangú feltehetőleg fiú szólt bele a telefonba. Mondta hogy a nő akivel beszéltem most nézi meg a termék dobozát, de hogy ő rákeresett a neten és hogy az írják hogy ez képstabilizátoros!
    Kérdezem: Ez az "Ósön" oldalán van fent?
    Válasz: Nem ezt egy fotós oldalon találta. De hogy ez lehet nem is a gép mert náluk EOX van! Meg itt a honlapon valami KITben van benne ez a képstabilizátor! :Y
    Innentől gondoltam hogy jó lesz...
    2 perc csönd majd beleszól a telefonba: Imázsos! Az van ráírva hogy Imázs stabilizátor! Ez pedig biztos azt jelenti!
    Hűha... gondoltam még a garanciára kérdezek. Az gyorsan kiderült hogy egy év. Majd elmondta a fiú hogy ez mindenhol drágább, és hogy náluk a legolcsóbb!
    Megköszönöntem szépen és 9p 35mp után leraktam a telefont.

    Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Új hozzászólás Aktív témák