Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Helló!

    Nagy segítsége lenne szükségem!
    Én kb 2 éve használok Firefoxot, és bizonyos számomra nagyon fontos oldalakat soha nem zártam, be a 2 év alatt! Szóval Firefox automatikusan megjegyezte az utolsó munkameneteket, stb és következő indításnál onnan fojtattam, ez így ment 2 éven át! Kb 40 oldal volt így bent! sok rögzített oldal alkalmazásként stb. stb erre ma odamegyek a géphez le volt fagyva, (8 napja nem volt kikapcsolva) újraindítom, kapcsolnám be a firefoxot és majdnem szívrohamot kaptam, 1 üres oldal indult! Máskor ha lefagy akkor utána megkérdi hogy régi munkafolyamat visszaállítás és máris ott volt minden, de most nem! Nekem azoknak az oldalaknak 1 része létfontosságú, munkámhoz is kellenek! De semmi nem volt elmentve a kedvencekbe, igen tudom hülye vagyok... de kényelmes volt ez eddig így. Mivel 2 éve megszokásból így használtam, sok oldalnak a címét se tudom!
    Kérdésem az lenne hogyan tudnám visszavarázsolni az eltűnt oldalaimat, beállításokat, mert a rögzített alkalmazások is eltűntek! Esetleg nincs valami fájl amibe ezeket menti, az is jó lenne ha csak a címeket mentette volna le 1 fájlba aztán manuálisan beírogatnám én mindet, bármilyen megoldás érdekel!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák