Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #15376 üzenetére

    jó persze nem egyenes, hanem egyenesedő :)
    a lényeg hogy _szerintem_ kigyorsításkor ért a váratlan probléma. persze simán lehet hogy egyszerűen nem jókor kezdtem el kigyorsítani, ugyanis egyáltalán nem emlékszem mi volt a baj, vagy hogy mi történt pontosan. az megvan hogy elindul a motor segge, megijedek és elengedem a gázt, utána hempergés...

    ha a kanyar végén rajzoltam fel egy gumicsíkot, simán lehet hogy hamar adtam rá a tüzet. akkor viszont azon túl hogy béna voltam, a gumira is mutogathatok mert egyrészt a 2.4 is sok bele, másrészt nem ez kéne hogy a motoron legyen. aznap az első etap után lejöttem és megmértem a lézerrel hány fok, 50 se volt 20 perc körözés után.. egyszerűen a conti sportattack ilyen szar, nem pályára való.. főleg nem ha még kezdő is mellé az ember :)

    amikor megvettem a vasat a "szakértők" megmondták hogy ez a gumi nem jó.. aztán most 30k km után 1szer lehetett volna benne több tartalék hogy ne essek el, egyébként teljesen rendben volt pályán is, meg amíg az mzvel elmész mellettem addig nem a gumi a szűk keresztmetszet hanem a tudás. visszatértünk oda hogy béna voltam, ennyi :)

    mellesleg a Kata aki ápolt utána azt mondta végignézte és mintaszerű volt az esésem, festeni sem lehetett volna szebb high sideot, és nagyon ügyesen megfogtam az elején, csak aztán ledobott :(
    azt nem mondtam el neki hogy hiába fogtam szépen az elején, már akkor sem tudtam mit csinálok.. :DDD

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák