Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz chess001 #147810 üzenetére

    Belinkelted a boltot, gondolod, hogy a tulajon kívül van aki behatóan ismeri az összes terméket???

    Voltam az új boltban, vettem egy könyök protektort nejem kabátjába, itt volt talán a legolcsóbb amit találtam, ua mint a többi helyen, de 10% olcsóbb. Ez szimpatikus volt.

    Szerettem volna egy jó aláöltözőt, 3xl van a webshopban, a boltban 2xl volt csak, mondtam, hogy meg se próbálom, mert ránézésre rövid. Talán még a köldököm is kilógott belőle. 20-25e között volt. Varrnak ill. méretre igazítanak. Rákérdeztem, lejött a tulaj (fiatal srác), osztott szorzott, majd közölte, hogy nem éri meg egyikőnknek se....
    Valóban nem, kb 55e forintot mondott (csak a felső aláöltöző), hogy a 3xl méretben, de 15-20 cm-el hosszabb legyen. Ez nem a merinói gyapjú, hanem a saját márkás aláöltöző. Van kb 10 db xl-es a lidlből, mind kicsit rövid... 2e Ft / db volt, van benne vékony, nagyon vékony, vastag, stb. Ehhez képest, itt 10x áron volt hasonlóan rövid :D

    Látszólag egyébként igényes, jó minőségű cuccok vannak a boltban, bár nem igen néztem tüzetesen körül, én azt szeretem, mikor a boltban van választék, roskadoznak a polcok, állványok, itt ez meg inkább úgy tűnt mint egy bemutatóterem. Mentségükre legyen, hogy 22 napja költöztek erre az új helyre.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák