Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    Sziasztok!

    Bukósisak ügyben lenne kérdésem: sajnos vidék, így sok lehetőségem nincs próbálni, netről tavaly rendeltem egyet (az előző régi is volt, estem is vele, ideje volt már lecserélni) Horn valami [link] ugyanilyen, csak fehérben. Már akkor is panaszkodtam, hogy nyomott picit, azóta levizsgáztam benn, meg amit korábban írtam, ebben hoztam haza a kisMaját. Azt hittem tágul valamennyit, de ugyanúgy kínzás benne lenni fél óra után, homloknál nyom, menet közben folyamatosan igazgatnom kellett, inkább megszabadultam tőle. 58 centi körül mértem a fejkörméretet, L-es volt a sisak, papírforma szerint jónak kellett volna lennie, előző is ekkora volt. Megyeszékhelyi Aldiban most épp van bukó (nem tudom honnan szedték, újságban nem látom hogy mostanában lett volna). Elég könnyűnek érződik a Horn-hoz képest, de az L-es valamivel kényelmesebb volt ahhoz képest, meg egy XL-est próbáltam, az már eléggé lötyögött. Vélemény? Holnap még esetleg helyi motorosboltban próbálkozok, de ilyen 20-30k körül gondoltam, felnyithatós, napszemüveges szerintem nem lesz ennyiért márkás(ab)ban...

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák