Hirdetés

Hirdetés

  • 9 Lives to Defend bemutató

    lo Jó sok dolga akad a macskánknak, míg távol vagyunk az otthonunktól.

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz nyogo83 #127749 üzenetére

    Köszönöm az építő jellegű kommentet, akkor lehet megfogadom, esetleg még a túlméretesre furatáson gondolkozok, aztán akkor marad minden az ereteti. Van 6k-ért [link] meg 25-ért [link] is dugattyú. :DDD Ezek mondjuk csak az én elmélkedéseim, asszony mostohaapja autószerelő, azt mondta lehet csak el van dugulva a szellőztető furata. De az is simán lehet hogy egy gyűrűzés elég lenne neki, csak szerettem volna bevásárolni, ne álljon hetekig darabokban a motor...

    De amúgy gyerekek. Most akkor egyik üti a másikat, elnyűhetetlen a blokk, mindenki dicséri, ahhoz képest itt van ez az olajfojásos mizéria. Tényleg kíváncsi lennék mi lett volna ha egy Kymcot vettem volna. Meg akkor a 180-as már nem frankó, üzemórás? :N Kapható amúgy főtengő is: [link] bár ez a Rocket már Simsonhoz se túl minőségi alkatrészeket gyártott...

    Ja meg Spritmonitort szoktam figyelni, most akkor ott mindenki 40 kilós pilóta? [link] 2db 4 liter feletti átlagfogyi van, 3,24 a medián... 4 lityóval amúgy kiegyeztem volna, ez a mostani 6L rengeteg.

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák