Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz fattyu #125357 üzenetére

    De pont ez az! Azt mondta a bíróság, hogy ha nem megy ennyire gyorsan, akkor nem lett volna baj. De basszus! Ha nincs ott a gyalogos ahol nem is lett volna szabad lennie, akkor nem lett volna baj! :W
    Mer' ennyi erővel, ha ráesik egy műhold, akkor is a motorost (vagy épp autóst, buszost, akármit) bűntetik meg gyorshajtás esetén? :F Mert annak ugyan úgy semmi keresnivalója nincs ott, mint a gyalogosnak szerintem! (Igen, szándékosan sarkítottam ki ennyire.)
    Arra is kíváncsi lennék, hogy ha találtak volna alkoholt a gyalogos vérében, akkor mi lett volna? Le merem fogadni, hogy akkor a motoros vétlen lett volna, mert az alkohol nálunk mindent visz. Na de részegen is pont ugyan úgy nem lett volna ott keresnivalója, mint józanul...
    És lehet mondani, hogy persze, megint a "mi lett volna, ha...", de a bíróság is azzal ítélte el, hogy "mi lett volna, ha nem hajt gyorsan".

    Sosem voltam támogatója a városon belüli száguldásnak, sőt! De azért ez az ítélet szerintem rohadt gáz. Nekünk anno úgy tanították még, hogy a kresz egyik alapszabálya, hogy úgy kell közlekedni, hogy feltételezzük, hogy a forgalom többi résztvevője is betartja a szabályokat...

    Jah, és arról még nem is beszélt senki, hogy vajon milyen ruha volt a gyalogoson? Mert nekem egy másik vesszőparipám a láthatóság, vagy épp láthatatlanság. Mert tök menő a tök fekete cucc, csak épp rohadtul nem látszik benne az ember... :(((

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák