Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius75

    aktív tag

    válasz Geresics #119871 üzenetére

    Egy hónapja adtam el a Tracert......A motor szalon állapotban volt, tehát a próba után is így szerettem volna látni.
    Természetesen lehet próbálni, igaz megkértem a vevőt, ne azt akarja kideríteni, milyen egy Tracert vezetni, arra ott vannak a tesztmotorok, hanem ez a Tracer milyen állapotban van, megfelel-e neki vagy sem.
    Elmondtam: a motor árát bizony ehhez le kell tenni.
    Nos nem teljesen így lett azért.... :DD
    Mivel kp.-ban csak a 40%-át hozta, így ez az összeg, az autójuk, ill. a barátnő volt a biztosíték.

    De ettől függetlenül továbbra is azt mondom, mindennél fontosabb az első benyomás, szimpátia megléte.
    Aki tőlem elvitte srác annyira normális és korrekt volt, hogy 5 perc után teljesen megbíztam benne, de ő is csak azért próbálta, hogy "mégse veszünk motort próba nélkül....."

    Ha viszont megjelent volna a csőcselék, mindez teljesen másként alakul.
    Nálam ilyenkor az alapfelállás a következő: én vagyok az eladó, az én tulajdonomat kívánja egy számomra vadidegen próbálgatni.
    A feltételeket én diktálom.
    Ha nem tetszik, örülök, hogy eljött, és már nyitom is a kiskaput......mert persze azt mikor megjött, becsuktam mögötte..... :B
    Természetesen neki pont ugyan ennyi beleszólása van: vagy elfogadja ezeket, és van esélyünk üzletet kötni, vagy nem, és távozik.
    Egy viszont biztos: a magam részéről az elsőtől az utolsó percig korrekt és egyenes vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák