Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz rayoliviero #117776 üzenetére

    nem mint topikgazda írtam, de gondolj egyet bátran ;)
    és nem csak a ruha miatt, nyomós indok az egykerekezős bohózatod is :P

    (#117777) Micsurin
    tudják a címem ;)

    (#117778) Caboose
    +1

    (#117779) runner 125
    bezony, mi sem értünk mindig egyet. Na bumm! :))

    (#117781) persuader
    jó, de rólad már élőben is tudom, hogy nem vagy normális ;]

    (#117782) fattyu
    jó látni, hogy haladsz a felépülés útján! :R
    Mocit ugye nem fogjuk hahun látni? :DDD

    (#117786) persuader
    tudom-tudom, ne felejtsek el közben helikopterezni :DDD

    (#117787) zolee5016
    igazságtalan vagy! A 20+ éves motorért nem harapunk! :N

    (#117767) jacis
    nem őt idiótáztam le, hanem azt írtam, hogy azok csoportja az én szememben idióta. Sajna már törölve lett, így nem tudod újra visszaolvasni :(

    (#117791) Micsurin
    TŐKÉLETES! :C

    (#117795) rayoliviero
    no igen, épp eszű ember nem szól be a fogorvosnak, legalábbis kezelés előtt tuti nem ;]

    (#117798) zgospel
    +1

    ZÁRSZÓUL
    ma én még csak farmert sem húztam, oldalzsebes (fontos részlet) rövidnadrágban és pólóban mentem egy Pécs-Remeterét-Pécs szakaszt. (Igen, én is beléptem abba a bizonyos csoportba, és volt egy szembejövő motoros, aki vissza se intett! :o ) Mindenesetre kipróbáltam a másik fél álláspontját is, mert mégiscsak így korrekt a vélemény-ütköztetés. Mondanám, hogy jó érzés volt több menetszelet kapni, mint felöltözve, de egyrészt rögtön éreztem, hogy a csupasz lábam sokkal jobban érzi a blokkból rá áramló meleg levegőt, másrészt olyan volt, mint biztonsági öv nélkül autózni: lehet úgy is, de én nem érzem magam olyankor jól.

    Legalább még egy kis hanganyagot is felvettem közben a következő videómhoz, mert hiányzott 2 mondat. :DDD

    rayoliviero
    Pár utolsó kéretlen jó tanács:
    - vegyél megfelelő öltözetet (nem értek a bőrhöz, de tuti van extrán perforált, nagy melegre kialakított bőr)
    - használj aláöltözőt
    - ha nem találsz megfelelő bőrt, vegyél kordurát, vagy farmert, vagy csak egy protektoring+térdvédő kombót, vagy amit kifejezetten ilyen biztonságos közlekedésre találtak ki: feltépőzárazható protektorokat (azok a pár ezer forintos cuccok, amiket láthatsz motorral munkába járókon)
    - menj el tréningre, ahol megismertetnek a motorod képességeivel,
    - kérj meg valakit, aki tud egykerekezni (én pl. nem tudok), hogy tanítson meg! Esetleg tanulj youtube videókból! Ne nyers erőből csináld! Még Chris Birtch is technikával csinálja, nem erővel. Biztos vagyok benne, hogy a sportmotorosok között is készítettek már hasonló videót, de én nem ismerem az olyan csatornákat. Rákerestem gyorsan, mégis ismerek ilyen csatornákat, csak nem nézem! :DDD Itt van rögtön Dodor videója, amit most megnéztem, és tök jókat mond benne (mondjuk mi mindig egyet szoktunk érteni vele :DDD )! De itt van Sanko videója is (ez már hosszabb, nem néztem meg, de biztos jó)...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák