Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz Micsurin #116137 üzenetére

    Nagyon, én elengedném ezt az alátét dolgot. :D


    tboy93

    Szerintem jól gondolkodsz, összeg is kb. jó. Lehet kezdeni kicsiben, de igazából nem ez számít hanem, hogy képes vagy-e megtanulni a motorozást és van-e érzéked hozzá. Ezen felül motorostréning, ha van rá keret! :)


    A Zéé


    "Alapból minimum 3-4 (de inkább 5) hónapot mondtak nekem itt Pesten A korlátlan jogsira"
    Én ezeket nem értem, hogy honnan veszik/veszitek. Másrészt amelyik iskola csak erre képes azt ott kell hagyni a p.cs.ba. Fél év egy jogsi vagy több? Ez egy vicc! Persze a végén ugyanúgy nulla tudással jössz ki. Ez a másik nagyobb vicc. Én Szentendrén csináltam tavaly nyáron. 45 nap alatt a kezemben volt a jogsi. Pedig a KRESZ vizsgát csúsztattam egy héttel, mert a főnök nem engedett el aznap, így későbbi időpont kellett. Szerintem korrekt vagyok ha azt mondom, hogy maximum 2 hónap alatt kell, hogy adjon jogsit egy suli, ha nem bukdácsolsz.

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Új hozzászólás Aktív témák