Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    válasz V.Stryker #108580 üzenetére

    Ket eve nyuzok szinte minden nap egy NZI Combi Duo-t. Pinlock-al rendeltem, azota benne van, hozza nem nyultam.
    Nem torzit a plexi, nem is karcolodik konnyen(pedig nem szoktam himes tojas modjara tisztitani).
    A belseje meg most is hibatlan, nem foszlott szet, nem ment ossze a szivacs, a napszemuveg/plexi/felnyithato allresz mechanikaja olyan mint uj koraban, semmi logas, akadas.
    A napszemcsi lehetne egy picit sotetebb, de jobb mint a semmi.

    Zajossag szempontjabol kb 100 korul kezd megjonni a hang rendesen, de felnyithato buko reven ebben az arkategoriaban szerintem normalis. Raadasul mivel varosban hasznalom 90%-ban, igy nem is igazan lenyeges szamomra.

    Ja, es szinte mindent kapsz hozza utana, ha szukseg van ra (teljes belso belest, plexit, arcparnat, stb)

    Csajom most kapott egy ugyanilyet(feherben), mivel szetnezve 30-35k korul noi normalis sisakok kozul ez volt tapasztalat alapjan a legjobb.
    Amugy nem is ertem, hogy noi sisakban miert tudjak le annyival, hogy valami lilas vagy rozsaszines mintat rapingalnak, azt kesz. Neki meg a rozsaszin a halala :DDD

Új hozzászólás Aktív témák