Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    Siker!!! Csak hazaérve leültem... amiből alvás lett pedig ellenálltam a melegben de 5 óra Pesten az 5 óra. :DD

    @ath: Jaja, becptam, ha van 60-ad, de kéne táska meg sisak, és megdrágul az akciós sisak a balfék bolt miatt, hamar jöhet a cporoller. :D

    EXO-490 lett, R13-ból, Vision, a piros... 49-ért.... 40-ért max. S600 Shark lett volna napszemüveg nélkül... offos, HJC TR1 nem jó a fejemre. Más nem igen volt.
    Táska is pipa... Keloba rápróbáltam a Kappára... elhoztam. Nevetséges ára ellenére a mocis táskák közt... egész jó! 14"-os kisebb noti éppen beleszuszakolható, mellé ment még vagy tíz centi könyv feltétlen kellett ma, és így mentem vissza Pestre, nulláson 110-120-nál még tök kényelmes volt, nem cibált, nem mozgott. Vállam se fájdult meg. Félre ne értsetek, nem istenitek nem mondóm, hogy az említett Kriega szint etc. , de nekem teljesen megfelel most! :) Sisak drágább lett mint terveztem, az fontosabb volt mint a táska... mociztam én Nike sport táskával is a hátamon. :D

    Vízállónak nem tudom mennyire lehet az... a huzattal talán, de azt se érzem annyira atom biztosnak, a beltéri motoros ponyvám komolyabb anyagból van. :D
    A táska anyaga 1200D-s Cordua, nagyon masszív cucc, merevített külső rekesszel, vízálló telefon / írat tartóval. Masszív benyomást kelt, más nem csak napi használatra tökéletes lesz, de ma mocin is bejött.
    Szvsz azt kaptam amire számítottam, nem vártam egetverő csodát, de hozta azt mint a Kappa cuccok eddig amiket vettem, jó áron egész jó minőséget.

    Sisakból néztem még az FG17-eket, a Mamba valami iszonyat cuc élőben, de nem golyó fejre való, hogy szakadna le az ég. :W

    Foktban néztem a Sharkokat, van nekik egy S700S 90 -> 40k, utolsó darab, XL-es ha valakit érdekel...

    Na itt nagy poén volt, leltároztak. Lepasszoltak a sisakkal az egyik eladó csajnak (20 körüli, legalábbis húszon egy néhány...) az olyan zavarban volt mint az atom, mire levette az S700-at borogatta a prospektusokat a bukók alól. :DD Kihagyott ziccernek érzem na de ezt a másik topikban kidühöngöm majd. :D

    Aztán láttam ma a malacpersely cél motort, naná szar olasz. :D. De arra a Duci 848 EVO-ra nagyon rámeredtem, igazi cukiba járos dög ;] , de valami gyönyörű rekedtes hangja volt a dupla Termignonival.

    Ps.: mobilról pötyögtem, tuti hemzseg a hibáktól most, bocsi érte! :D

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák