Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayuar

    őstag

    válasz Zeki #9665 üzenetére

    Itt mindenki rugózik azon, hogy Magyarországon ilyen, meg olyan drága a mobil szolgáltatás.
    Lehet hogy velem van a baj, de én nem így látom.

    Reggel munkába megyek. Soha nem értettem, ki az az elvetemült, aki (6:40-kor!, amikor illem szerint senkit sem zavarhatsz telefonon) a magánéletét a közterületen (esetleg buszon, villamoson, metrón) éli, értsd: az illem még mindig azt kívánja meg, hogy ezeket ne a nagyvilágba kürtölve intézd.
    Ha pedig autót vezetsz, akkor max. olyan jellegű dologról beszélj, ami fontos, és ne arról, hogy a kollégám ma rózsaszínű inget viselt, és barna zoknit vett fel a fekete cipőjéhez.
    A magánéleted élése pedig amúgy is tabu kellene hogy legyen: ha már a munkáltatód 8 órai munkádért fizet, akkor ne lopd meg őt azzal, hogy 6 órát dolgozol, 1,5 órát cigizel, és 0,5 órát facebookozol/telefonálsz.

    Ha mindezt betartod, akkor rengeteg alternatíva közül választhatsz.
    Otthon mindenkinek van net, a VOIP percdíj pedig pár forint.

    Sokan elfelejtették, hogy a mobiltelefon mire való.
    Nekem a Blue Mobile is megfelelne: havi egy ezresét (ez 33 perc) elintézem ami fontos, a többit pedig otthon.
    Mielőtt megkapom az oltásokat, mindenki gondolkozzon el azon, hogy a hívásai miről szólnak? Tényleg fontosak, vagy csak csevegések, amiket otthon is el lehetne intézni VOIP használattal.
    Hogy én mit fogok kapni ezért a bejegyzésért...ajaj... :(

Új hozzászólás Aktív témák