Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    Sziasztok,

    Kerestem robeszt ide oda szaladozni, edzésre járni hidegebb időben is mikor már a nagymotort nem szívesen veszem elő.
    Szóval véletlenül találtam egy idősebb faszit, aki régebbi robogókat újít fel, de csutkára... teljesen szétszedve, újrafestve, új henger, dugó (nem kínai), ultrahanggal a karbi is kitisztítva, minden tömítés, amit kell újbarakva, szóval nagyon szimpatikus. Folyamatosan tolja a képeket a facebookon,hogy hol tart és milyen lett.

    Tény, régi robogó, de igazából az nem izgat. Viszont semmit nem találok ezekről már a neten. A nekem készülő robesz egy Honda Tact AF16. Erről mit kell tudnom? 110kg vagyok, fogok tudni menni vele 50-el stabilan 10kg csomaggal a hátammögött? :B

    Az az elképzelésem, hogy maximum 25km-en belül használnám. Máshová kocsi vagy a sor4 lesz elővéve. Alkalmasak erre ezek? Mennyit fogyaszt egy ilyen? A rendőr meg ne tudja, de a mezei úton a 4 km-re lévő lovardába a lányomat el tudom vinni vele? (20kg a kislány)

    Elnézést az alap kérdésekért. Nem voltam sose nagy robogós.

    Pár kép, hogy azért mondjatok véleményt is a motorról. :DDD Amúgy az ára 80k lesz.

    Első találkozás:

    Aztán lassan elkezdte:







    A felhasználó kérésére módosítva.

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák