Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoXon

    csendes tag

    Sokan beszeltetek errol a fojtas levetelerol meg 70-es furatrol. Hol es mennyiert lehet ezeket megcsinalni? Gondolom Yamaha markaszerviz ilyennel nem foglalkozik (meg jo draga is), ezert Bp-n ha tudnatok mondani megbizhato szerelo ismerost, azt megkoszonnem. Nekem eleg lenne a fojtast is levenni, mert most sik terepen max. 60-at tudok kihozni belole, de azt is lassan, inkabb 55 km/h a vege. Ugy hallottam, hogy Yamaha Jogok ennel tudnak tobbet is. Akitol vettem, mondta, hogy a gumikon es az uj ulesen kivul minden full origi, tehat gondolom a fojtas sem lett kiveve belole.

    Amit szeretnek, az az, hogy 60-65-ot hozzon, anelkul hogy szenvedne. Ha csak 70-es hengerrel megy, am legyen. Csak fojtas kiiktatasaval mennyit lehet kihozni belole?

    Ha uj abroncsot veszek, mire kell figyelni? Most ilyen tok vastag gumi van rajta, es kiallo bizek vannak, amivel terepen nagyon jol lehet menni, mert abszolut nem csuszkal. Viszont foleg varosban hasznalnam azert, es olyan kene, ami esoben, betonon is jol teljesit.
    A hatso teleszkop kemenyseget kulonben nem lehet sehogy sem allitani?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák