Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz akos3 #17416 üzenetére

    "Ilyen volt" sajnos nincs. :F Pedig gondolhattam volna rá. Az volt a gond, hogy világosban kezdtem, és úgysem lett volna jó összehasonlítási alap ahhoz képest amit most csináltam az "ilyen lett"-ről.
    Tegnap este kellett volna képet csinálnom, viszont tegnap este még nem tudtam hogy ma ledesítés lesz. :)
    Mindenesetre baromi jól néz ki sötétben. Ez a power LED-es helyzetjelző...Fincsi. ;]
    Szemból nézve szinte 4 lámpás lett a Maja. :DDD
    A képek egyébként nem igazán adják vissza azt, amit szabad szemmel látok...Ami meglepett, az a csomagtartó világítás és a rendszámtábla világítás. Sötétben valami eszméletlen szép. Rendszámtábla világításhoz direkt nem vettem power LED-es cuccot, mert nem akarom hogy tündököljön a rendszámom 90km/h városban. :) Ez így pont jó, esztétikus xenon fehér, de nem túl erős.
    Az index szerintem pont kettőt villan másodpercenként. Ha felkapcsolom a vészvillogót olyan feelingem van mintha sárgán villogó locsolókocsi lenne. :DDD

    Rövidesen jönnek a képek. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák