Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz runner 125 #17386 üzenetére

    Nem törekszem a váltásra. Az utazót kicsit elszámoltad, 155-160km/h a 400-as robik vége, tehát a 140-et röhögve bírják utazóban. ;) A Nexus max. 10-20km/h tud többet, és már olyan tempóról beszélünk a 400-as kategóriában is, ami nem megengedett, hát még a Nexus. Számomra nem lenne annyival több.
    Én tudom milyen a 300km/h feletti tempó, tudom milyen a 250km/h utazó balcsiról hazafelé, tudom milyen Rétságnál ha leér a térdkoptató. Mindent átéltem, amit át lehetett egy 1000-es sportgéppel. Nekem 1000-es után egy Nexus olyan lenne mint egy roller. :)
    Persze aki nem kóstolt ebbe bele, annak egy T-Max, vagy egy Nexus "hű" meg "ha", mert robogókhoz képest tényleg jól mennek. De ha ez kellene, akkor váltos motorom lenne (nem adtam volna el a GSXR-t), nem pedig egy guruló fotel. ;)

    Ami tényleg jól megy az a Gilera GP800. 80 LE környéke. Na az már valami, bár attól sem esnék hanyatt. Igazából ebben a kategóriában nincs meglepi egy sportmotor után.

    Egy Hayabusára azt mondom, nyomatékban tudna olyat, amit a GSXR1000 nem tudott. Tehát jelenleg nekem csak a Hayabusa tudna újat mutatni. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák