Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

Aktív témák

  • Macisajt3

    tag

    válasz mzso #44320 üzenetére

    Igen itt van általad ajánlott Superlux HD-662F (8500,-) valamint Shure SRH240 (A?) (14.000,-).

    Én a kettő között egyáltalán nem tudok különbséget tenni, ezért hagyatkozom rátok. Ha azt mondjátok, hogy a Superlux bestbuy vétel,és az általam megjelölt célokra teljesen megfelelő, akkor azt veszem. Viszont, ha a Shure annyivel jobb, hogy megéri a plussz ráfordítást, akkor az lesz a nyerő. Értelemszerűen a keretem belül a célra leginkább megfelelőt szeretném megvenni.

    Szóval kb úgy vagyok, mint aki laptopot akar venni, de fogalma sincs, hogy milyet a rengeteg közül, cask azt tudja, hogy mire használná és a processzor sebesség nem mond neki semmit. :)

    (a fentieken túl semmi problémám nincs az általad javasoltakkal, bár most érdeklődök a félig nyitottak iránt is, mert szerintem az általam megjelölt célokra azok se lennének rosszak)

Aktív témák