Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz tboy93 #99894 üzenetére

    Én kitartó vagyok de sajna nem én döntök ennyi pénzről. Én sem költenék rá, annak ellenére, hogy tényleg egy nagyon jó kis autó meg szeretjük de akárhogy is számolom egy 24 éves autóról beszélünk ami már újkorában is elavult volt. Inkább a 80-as évekre jellemző megoldások, anyagok és formák.

    De az tagadhatatlan, hogy csak megy és megy és megy. Viszont semmi nem tart örökké.

    Más: az ez előtti szériás Almerákról mi a véleményetek? Érdemes velük foglalkozni, vagy továbbra is 323f/corolla ha japán autó? (Corolla nekem olyan semmilyen és drága is pöppet, 323-ból mntha nagyobb lenne a kínálat)

    Azt már meg sem merem kérdezni akkor, hogy ez figyelemre sem méltó? [link]

    Nyilván az a km állás humbug, jó lesz az inkább 256-nak is. Mennyire macerás autó a mondeo? Magánszemély árulja, de felhívtam délelőtt, azt mondta beszámol olcsóbb autót. Rákérdeztem, hogy a szamárt mennyiért számolná be azt mondta, hogy attól függ én mennyire gondoltam :D
    Nem értem, ha magánszemély akkor minek szutyakolna egy ilyen öreg kocsival. Bár ha teszem azt azt mondaná, hogy 60 ezernél többet nem ad érte, viszont később eladja 90-100k-ért van rajta 30 ezer haszna.

    Na mindegy csak fura.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák