Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz GIJoe #186317 üzenetére

    "1,2 létére tudja a 90 lóerőt és olyan erő jön belőle elő, ha csak egy kicsit megprögetjük, hogy a szomszédos autósoknak leesik az álla. A hegyalja úton 3-ban úgy megy felfelé, hogy kevesen tartanak vele lépést! Mit tud akkor az 1,4-es???"

    Értem én jobb fajta 1.2es szivó de itt azért elmosolyodtam, hogy mennyire vadul efogult a hsz irója. :)

    2010ben nemtudom mi volt. 2019 év végén nálam ár/értékben Jazz nagyon kipottyant. pl must have extra volt a digit klíma. Jazz 1misivel drágábban tudta csak Eleganceban volt.
    A magic seat ülés jó, hogy jó de nekem mire. Ellenben a csúsztatható sor két kisgyerek meg egy 16xcmes feleség mellett tényleg előny. Itt megint személyed, Jazz 360literrel indul Venga 430al. És én azért cseréltem mert nagyobb kellett.
    Fogyasztásban a jazz tényleg jobb 1literrel de DI és DPFes.
    A 3 vs 7év garancia se mindegy.
    És bár ez szubjektív de kényelembe is jobbnak éreztem a Vengat.

    Amúgy Venga mellett még az SX-4Scross játszott. Akkor az a digit klíma, ülés/kormány fűtés verzióban (Gl+) 5misi volt. Viszont a 140les turbo motor+android auto + 10év garancia az valós előny volt Vengaval szemben. Jazz mellet nem szólt semmi. Ár/értékben versenyképtelen volt.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák