Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz roberto211 #111168 üzenetére

    Nem azért, hogy védjem a Toyotát de: Corolla vs Geo Metro. Az európai specifikációjú Suzukihoz képest a Geo Metro bódéja több ponton meg lett erősítve mert eredeti formájában nem engedték forgalmazni az USA-ban. Nem is csodálom. Másrészt ha megnézed a Geo-t frontálisan csapták a falnak mégis szétnyílt mint a rózsa a Corollával részátfedéses ütközést szimuláltak ennek ellenére egész szépen egyben maradt. Ennyit arról, hogy nincs különbség meg nem sokkal jobb biztonságba. De sokkal-sokkal jobb, egy másik dimenzió. És az F Astra is sokkal biztonságosabb mint a Swift. Ha egy régi Swiftet 30%-os átfedéssel így nekivágnának valaminek a B oszopig összegyűrődne a sérült oldalon. Papírvékony lemezből van az egész nulla merevítéssel. Próbáld ki ha egy kerékkel felállsz egy nagyobb padkára már nehezebben záródik az ajtó mert megcsavarodik az egész kaszni. Én sem hittem el míg ki nem próbáltam. Szóval ne zengjünk már ódákat róla. Nyolcvanas évek közepén fejlesztették mikor a magyar 0%-os hitelre vitte mint a cukrot már akkor is régen elavult volt azóta eltelt 15+ év.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák