Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Ixion77 #92675 üzenetére

    Szerintem erre gondolsz:
    [link]

    Az amúgy biztosan nem segít, hogy rendszeresen belenyúlnak a számítás módjába, nem is csak a kosár összetételébe. Most idén januárban is módosítottak rajta...

    Tudom ajánlani ezt még: [link]

    #92678 Peter.70:
    Mi a Lidlbe szoktunk. Ha van a közeledben, akkor Kauflandot tudom még ajánlani. Párkányban nincs sajnos, talán Komárnoban van a legközelebbi, de az nekem már nagyon messze van.

    #92679 fokukac:
    Tavaly ősszel sikerült ezt megtapasztalni sajnos/szerencsére személyesen is. A serranot kapni kint kb. annyiért, mint amennyibe idehaza a márkásabb, sokszor gépsonka szintű felvágott kerül. Hogy amúgy ott az alsó polcosnak van olyan íze, mint itt a felső polcos importnak se, már meg se említem (egyébként ez nem tiszta nekem, miért van). Vagy hogy életem legfinomabb bagettjét ettem Barcelonában, ami kb. annyiba került a La Ramblastol két mellékutcányira, mint idehaza 2 kifli kerülne. :U

    Éttermezni akkor még talán drágább volt kint kicsivel, most már lehet az se, mert az tovább drágult idehaza azóta, miközben a forint is érezhetően erősödött... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák