Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz axioma #101190 üzenetére

    Én nem ezt látom...Baráti körben volt példa rá, hogy telefonszámla tartozás miatt már végrehajtónál volt az ügy 3 hónapon belül, az ingatlanra a földhivatalban már bejegyezték a végrehajtást, és ment a levél, hogy vagy befizeti 15 napon belül (valami 150k, szóval minimális összeg), vagy árverésre kerül az ingatlan. Nem valami behajtó cégtől akik csak riogatnak, hanem a kerületi hatósági végrehajtótól (talán Pannon GSM volt anno a kezdeményező). Lakáshitelnél valóban vannak lehetőségek és nem ilyen drasztikus, de vannak olyan esetek, melyek nem láthatók előre, nem tudsz belőle kijönni pár hónap alatt sem, és főleg 20 éves távokon ezt nem lehet kizárni. Nem vagyok hitel-ellenes, de értem azokat, akik irtóznak tőle. Akinek nincs más vagyona csak a lakása amiben mondjuk neveli a kisgyerekeit, annak ez nagyon nem játék. Nyilván nem azokról beszélek, akik lazán végtörlesztenek bármikor.

    Amúgy laktam panelben, még gyerekkoromban. Soha többet! Pedig nem a Havanna lakótelepen laktunk. Előbb vennék egy mobilházat marha nagy telekkel ahol nincs hülye szomszéd, mint egy full extrás panelt, ahol minden irányból hallom mindenki életét...amit nem akarok hallani, de nem tudok védekezni ellene.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák