Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz koxx #98719 üzenetére

    Értem. Hát, a szoftver az majd javul, a hardver kétlem, hogy nagy hibás lenne,de úgyis még hónapok kérdése mire kezembe kerülne,szóval nem leszek beta tester :DDD
    Egyébként én erre mindig ezt mondom: minek nekem a kezembe FHD fölötti, amíg a laptopom 15.6" FHD, monitorom 23" FHD, de mondok jobbat, 55" TV is FHD :F Jó, messzebbről nézi az ember, de nem annyival. Eddigi legnagyobb telóm az 5.2" Xperia Z2 volt,de az is szép volt FHD -val. Ha akksi időt lehet vele nyerni, ahogy írjátok 30% -ot, akkor egyértelműen azt kérem :C

    istnag nem teljesen értem? nem csodát akarok, csak elérhető áron egy telefont, ami megfelel a következő felsorolásnak:
    szép kijelző (de mint írtam FHD tökéletesen túl sok/elég), jó antennák (lte, 3g, wifi legyen nagyon jó), jó akksi idő (legalább iphone 4 - iphone 6 szint, xperia z2 szint az már álom, ezek mind teljesíthetőek..), korrekt kamera, nagyon szép és jó anyaghasználat - jó összeállítás - elegáns kivitel

    Ennyi kell nekem, azt gondolom, hogy ez elvárható. Amikre gondolok, hogy megtartom az iPhone 6 -ot amíg kidől alólam (csak anyukám szereti az iphonokat és hozzászokott és nincs kedve mást megtanulni, valamint lassan alóla kidől az iphone4, tehát kelleni fog neki, ezért gondoltam, hogy akkor é nveszek inkáébb :DDD ), Samsung Galaxy A3 és A5 (2016 verziók), OnePlus3

    Igazából azt hiszem a legoptimálisabb az A3 / iPhone6 méret lenne, ezek ugyanakkorák. Az A3 tetszik, jó árban van, de az 1.5G ramot kevésnek találom Android alá, az nem iOS...
    Nem fogok egy árva percet se játszani a telefonon, a OnePlus3 hardvere nem azért kéne, hanem mert nyilván marha jól fogyaszt, ha a proci végig "idle" -ben marad kb az én felhasználásommal :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák