Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HPeter92

    újonc

    Sziasztok!

    Nos azért vagyok itt amiért sokan mások is, telefont szeretnék venni! :)
    Árkategória: max. 100e. Ft (rendkívűl jó "ajánlat" esetén +10)
    Használt vagy új: Elsősorban új, azonban nem agyonhasznált (max néhány hónapos) telefon is szóba jöhet.
    Hol venném meg: használt esetén olx stb... új esetén, hát erre is várok ajánlatokat :)
    Hosszú távra, legjobb, legmegbízhatóbb stb legek telefonja :)
    Mire használnám: stabil, megbízható telefonnak, esetleg használnám fejlesztésre is, bár arra jó lesz a régi is szerintem, fontos a multimédia is(inkább a szoftveres mmédia, kamera nem különösebben mozgatja a fantáziámat)
    OS: android, esetleg wp8.1 de egetrengető érvek kellenek mellé :) droid esetén 4.4
    Gyártó: nem vagyok semmilyen fan, azonban fontos a jó support, szeretnék a leendő telefonon még android 5-öt/L-t látni :)
    Kijelzőméret: 5, max 5,2", rettentő jó kialakítás esetén 5,5 is belefér (pl. ilyesmi pletykákat olvasgattam h oneplus onet öröm kézbe venni).

    Néhány apróság, ami fontos szerepet tölt be:
    Állapotjelző/értesítő led
    NFC
    OTG
    wifi direct
    BT 4.0
    Fény és közelség érzékelő szenzorok (nem vicc, szeretik kispórolni)

    Tárhely: 32gb változatnak örülnék igazán.

    A leírásra tökéletesen illő telefon az LG G2, szemezek is vele régóta, de nem tudom eldönteni, hogy az legyen, vagy várjak meg valami újabbat stb stb...
    Szóval egy leegyszerűsített változata a fentieknek G2-höz hasonló telefonok, illetve a legfőbb vetélytársai érdekelnének! :)

    Köszi :)

Új hozzászólás Aktív témák