Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    Sziasztok! 150-160ezret szánok mobilra, ez inkább használt árat jelent nálam.
    Elég nehezen találok kompromisszum-mentes telefont ezért az árért... :(

    Amit tudnia kell:
    - Játék egyáltalán NEM max elvétve! Inkább böngészés, social, youtube.
    - Jó akkuidő, stabil 1 nap a minimum, vagyis 4000+ akksi
    - Jó kamera, mivel imádok kattintgatni, szerkeszteni mobilos fórumokra, éjszaka legyen jó a képminőség
    - Multimédiás képességek, vagyis szép kijelző OLED/AMOLED, napfényben kitűnő olvashatóság+jó hangzás lehetőleg sztereo
    - 5G!

    Amit találtam:
    - Oneplus 8T - ennek pont sztem a kamera a gyenge pontja, a 8 Pro ideálisabb lenne de 200 alatt nem igen van :(
    - Samsung Galaxy S20+ 5G - Tud mindent amit szeretnék, viszon nem tudom az az Exynos hétköznapi használatban mennyire melegszik, akksiba mennyire hátárny egy Snapihoz képest
    - P30Pro - kakukktojás. elavult lassan, sztereó hangzást nem tud, nincs 5G (talán erről lemondanék bár nincs értelme pár év mulva uj telot venni), kijelző 60hz, viszont jó akksi, bitang kamera éjjel is...még ma is odaver a másik kettőnek és 100e Ft-ér megkapnám másfél év garival még...

    Olyan emberek irjanak akiknek volt is közül a 3 fent nevezett készülékhez, Pacsi! :R

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák