Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    sziasztok,

    Tanácsot, segítséget szeretnék kérni.
    Gondolkozom s7edge-m lecserélésén. Visszafele nem szeretnék lépni abból amiben jó.

    - Árkategória. kb max 170-180k (200k)
    - Használt vagy új? új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával,
    - Hosszú távra tervezek, ár/érték
    - Mire használnád?
    mire nem? nem játszok rajta...
    inkább mi a fontos:
    Kamera a legfontosabb szempont, s7edge kamerája a mai napig szerintem csúcskategóriás készülékeket vér még 5évesen is.... Fontos az optikai képstabilizátor, jólenne dualpixeles autofókusz (PDAF -et nem ismerem...) optikai zoom, széleslátószövű kamera
    Aksiból 4500mha + (kitándulás, biciklizisnél a túrát kibírja)
    dual sim lehetősége is fontos
    128gb de jobb lenne a 256 vagy bővíthetőség
    +1 kényes a szemem hozzászoktam a 612ppi-hez, így nehés bármit is találni mert nagyobb kijelzők vannak és jóval alacsonyabb felbontással...

    (amiért lecserélném a mostanim, a háttértár már élhetetlen, hiába teszek kártyára mindent, alkalmazásokkal megtelik már. aksi kevés. Az 1sim és 1 kamera elviselhető, ezek miatt még elvagyok)

    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 6,x

    Oda jutottam most, hogy gondolkozom egyszer

    -P30pro-n.... jók a kamerák, tök jó telefon... de ugye 2 éves már, újabb androidot kizárt hogy kapjon majd, frissítések nem tudom meddig jönnek hozzá. Hiába csúcs készülék 2éves alapanyagokból van. nincs 5G (kell 4éven bellül érdemben?)

    - Samsung A72 Jónak igérkezik abban az árszegmensben, viszont vannak kétségeim azért. Nincs 5G.... én viszont hosszú távra szeretnék vásárolni, 4év legalább.
    Az 5000-es aksi viszont vonzó.

    -Samsuns S20FE
    kicsit drágább igaz, viszont 210 körül van belőle 5G-s is

    Redmi note 10 pro-t is megnéztem, de kamera egy vicc, visszalépés lenne....

    mit javasoltok mik a tapasztalatok? Főként a kamerák a fő szempont...

Új hozzászólás Aktív témák