Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 13128814

    tag

    válasz xhege #160738 üzenetére

    Mobilból valamiért nem szimpatizálok a használtakkal. Laptop, egyéb tech eszköznél nincs ez, de valamiért lelki gátja van.    :P

    Ellenben, kitaláltam a megoldást. Mivel most akarok szerződni a T-nél 2 előfizetéssel, mert eddig mindig céges/flottás voltam, voltunk, így ezzel szakítani akarok.

    Azt néztem, hogy a T-nél most online rendelés esetén adnak 10k kedvezményt, illetve a csomag miatt ismét 10k-t, azaz 20k "kedvezményt" biztosít egyes Xiaomi készülékekre. Mivel nem szeretem a nagy készülékeket, illetve még nem próbáltam, ergo lehet mégis szeretem csak nem tudok róla, édesanyának rendelek egy péklapát méretű Xiaomi-t és nyomkodom 1 hétig, mert ezekkel a kedvezményekkel már ott vagyok, mintha a Media Marktban venném őket.

    Viszont itt a kérdés, hogy a T-nél forgalomba lévők közül melyiket?

    XIAOMI MI 10T LITE 5G DUAL SIM 6+128 GB - 98 560 Ft
    XIAOMI REDMI NOTE 9 DUAL SIM 4 + 128 GB - 57 200 Ft
    XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO - 90 420 Ft
    XIAOMI REDMI 9T DUAL SIM 4+128 GB - 53 240 Ft

    Ugye az elvárás nem nagy, facebook, youtube, navigáció, telefonálás, nagy akku. Tudom, árban nagy a szórás, és lehet, hogy a drágábbak picit "sokak" is erre a célra, de mondjuk pl. az MI 10T becsúszik 100k alá, hivatalos garival.

    Vagy akkor már inkább egy Poco? Mert láttam, hogy jönnek a Redmi 10 Note-ok, amik nagyon tetszenének, de annyira ratyi már most az 5X, hogy kezd használhatatlanná válni számára.

    szerk.: plusz hiába kapott laptopot, mindent telefonról csinál, ebben az esetben gondolom a 120Hz az pozitívum lenne.

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák