Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve007

    tag

    Sziasztok! A segítségeteket kérem a következőben:

    - Árkategória. 100-150e Ft
    - Használt vagy új?
    - Hol vennéd meg? elsősorban szolgáltatónál (Telekom) - de akár netről is függetlenül
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    - Mire használnád? játékra szinte egyáltalán nem, normál felhasználás, FB, Viber, fényképező jó legyen rajta, gyors legyen (ne akadjon), e-mailek, hosszabb szövegek, munka
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? jó a zárt is, már nem rootolok, nem főzök, nem sütök
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5-6" elég nekem

    Nem cserélem gyakran a telefonjaimat, így ismét hosszabb távra szeretnék tervezni. Samsung Galaxy S1-et használtam 5 évig, majd 3 éve újítottam egy Galaxy Alphára. Sajnos az I9000-el ellentétben ez a G850F megadta magát és sorra jönnek ki rajta a hibák. Még a végső összeomlás előtt le kell cserélnem.

    Márkák, amik szóba jöhetnek: Apple, Samsung, Sony, LG, Nokia (talán még a Huawei)
    (nagyon meggyőző a One+ 6 - imádnám, de ha már túllépem a keretet, akkor inkább iPhone X vagy S8-9)

    Milyen készüléket javasoltok? Előre is köszönöm a segítséget!

    u.i.: Nagy előny nálam az IP68 - de ha nincs, az nem kizáró ok, így túl könnyű lenne választani.

Új hozzászólás Aktív témák