Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    Hűha, micsoda észháború vívódik itt.

    Pont ma vettem Sony Z3 compactot használtan... Igény volna a kis telefonra, különben iP SE-ből se adtak volna el eszetlen sokat.
    Nyilván én is úgy vagyok vele, hogy egy note marha jó, addig amíg otthon fogom két kézben és játszok. Amint munkavégzés közben kéne stabilan fogni már gáz van.

    Onnantól kezdve, hogy egy kézzel fogásváltás nélkül nem érem el a kijelző minden területét, nekem az nem telefon. Akkor se, ha minden másodpercben arra kell ügyelnem, hogy el ne ejtsem.

    Másik, meg hogy nem azon függök egész nap. Amit kell, azt tudja, BB Z10 se volt egy belépő teló, de a Z3c is gurít annyit teljesítményben, mint egy Nokia 5...

    Filmet csak akkor néznék rajta, ha tényleg nincs más, de tekintve, hogy a munkám is PC használatból áll, nekem csak az a jó, ha a telefon sokoldalú, erős, és kicsi.

    Úgyhogy tessék megtűrni a másik tábor véleményét.

    Sony Z3c-k is 35k alatt úgy kelnek el használtan (normális állapotban), mint a huzat. Ha annyira rossz lenne, nem lenne rá igény.

    Legszomorúbbnak azt tartom, hogy a kis, még használható telefonok listája kb ennyi:
    iPhone 5s, SE, Sony Z3c, Z5c, X Compact, Samsung Galaxy A3.
    Amúgy meg képesek 512RAM-os retket árulni 4 colos telefonként a mai napig...

Új hozzászólás Aktív témák