Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz ghiottone #104175 üzenetére

    "Ha ZTE NUbia z11-es kell és Kínából..."
    Nekem ugyan nem kell Kínából, csak Eu-ból nincs.
    A spellmall-ról amúgy azért nem, mert ha megnézed, a szürke verziónak laza +200$ a felára, ugyan azon hardware mellett.;)

    De már mindegy is mert Z11 is bukó. Kicsit beszélgettem aliexpressen a store-ossal, és kiderült hogy a B20-at (LTE Band20-800Mhz) nem támogatja. (A GSM Arena szerint támogatja, ezért is kezdtem el foglalkozni a telefonnal.)
    Lehet hogy lesz EU verzió is ami már támogatni fogja, nem tudom. Viszont az itteni árakkal, áfával már egy kisebb vagyon lesz a telefon ára, úgy meg már végképp nem éri meg.

    Akkor marad a moto G4 Plus, vagy megvárom azt az M-et. Iránytű, infra, ennyi kellene még a boldogsághoz. (a mostani telefonommal is ugyan így voltam anno, és pont ugyan így maradt ki belőle. Volt a best of vétel, de nincs benne, vagy sokkal drágább de benne van. A dilemma most annyiban változott hogy a moto jóval drágább mint az enyém volt anno, és ezért a pénzért nyilván az ember nem azzal akar szembesülni nap mint nap, hogy ejj de kéne de nincs....)

    LG G5 kékes tónusú kijelző miatt és a viszonylag gyengébb (moduláris) aksi miatt kilőve.
    LG V10 jó lenne de hatalmas.

    Esetleg Zenfone 3, Honor 7....de sokkal jobban tetszene a moto. Viszont itt is van "De".
    A honor 7 tényleg csak max. 64Gb-os Sd-t eszik meg?

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák