Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffa75

    őstag

    Kezdtem mostanában átállni a Bimmeres sztereotípiákról és előítéletekről az Octavisokra...

    Aztán ma reggel felevelenítésre kerültek a "megszokott" dolgok, amikor egy 30-as kölök szó szerint majdnem lelökött az M0-áson az E60-sával :W .
    Kamion a külsőben, kisteher a középsőben, én meg olyan 115-117-tel kényelmes tempóban elkezdtem a belsőben előzni. Láttam már a visszapillantóban hogy mocskosul jön , de még annál is jobban villog, mondom rendben, gyorsítottam egy kicsit, hogy hamarabb végezzek az előzéssel... Bakker annyira közel jött, hogy a belső visszapillantóban nem láttam a bömbi tepsi elejét, csak a csákó agresszív fejét.
    Nagy nehezen visszasoroltam a középsőbe, és önkéntelenül is mutattam neki azt a tipikus 3 ujjas mozdulatot, amit a F1-ben is láthatunk, a "miért ?" megfelelőjenként... Csávó visszalassított 120-ra, lehúzta az ablakot és elkezdett üvölteni, h nem látom a jobbra tarts feliratot??? / M0-ás azon részén (M5 és 51-es között) nemigen van egyrészt, másrészt meg előztem én is, de a megengedett felett kicsivel./
    Visszakiabáltam neki, hogy előztem pajti, válaszul visszakapcsolt vagy kettőt, és egy kis "smooke and charm" feelinget hagyott maga után, egy pillanatra azt hittem napfogyatkozás lesz.. :DD

    Nem az a baj ha siet és villog, az már annál inkább, hogy szó szerint lökös a lökösön van 120+ tempónál, és másokat is veszélyeztet... A sünök ilyenkor hol vannak??? :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák