Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Qru #267721 üzenetére

    Tudom, ma Magyarországon inkább az a jellemző, hogy a faszántos verdákon ha van valami pluszban (tuning féle), az a bukó.

    Mert ha...
    Kormol? Nem tudják mérni.
    Lámpák mattak? Nem mérhető.
    Lámpa gyenge? Lefelé visz? Felfelé visz? Nem jó a vetített kép? Nem mérhető.
    Szar a fék? Eltérést mér, hiába méri a pedálerőt, több hullagyenge fékes autót vezettem műszaki után.
    Szar a lengéscsillapító? Az a mérés vicc, kisebb guminyomással tök jó eredményt ad. Extra/tuning csillapítólat is néhanrosszabbra méri mikor sokkal jobban mozog vele az autó.
    Motorikus gond van? Nem mérhető (gázt nem mérnek).
    Ablaktörlőt, klímát, tükröt kinek mikor ellenőriztek? Ugye?
    Öreg, repedezett, csikorgó gumi? Nem mérhető.
    Folytathatnám sokáig... És a jóindulatból kis hibával had menjen át, mert így többen hozzák majd hozzám az autót típusú vizsgahelyek, több tucatnyi romot tudok amit átengedtek, egy részüket vezettem is utána. :(

    Ellenben a repedés ami nem látszik és üveg tetején van? 4 helyen bukó. Műbizonylatos fólia, vagy "szerintem ez alacsonyan van ez az első fólia csík (nem mérhető!)", ledizzó (manapság a jó is bukó mert félnek, a szar világításososkat eszdjék is ki).

    Hogy a hibátlan autómra (szélvédő csere után :W )beírtak egy hibát, hogy ne kapjanak újabb büntetést?

    Magyarország, én így szeretlek :U

    Aki meg úgy használja az autót, hogy tudja, hogy xar, nem menne át műszakin, azt nem kommentelem. És nem értem.

    Sokan megvárják amíg több dolgot is tönkrevág egy hiba, majd kétévente így összejön fél-egy tucat dolog, amit kinél olcsóbban kell gyorsan javíttatni műszakira :U .
    De hát ha alacsonyan a léc, a bontószökevényelet soha sehol nem szedik ki, miért ne csinálnák a felelőtlen, saját zsebük ellen dolgozó emberek?

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák