Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz Qru #205743 üzenetére

    Én ma fogtam ki két ősembert.
    M1 és M0 is vörösen izzott térkép szerint, úgyhogy nem vettem matricát és főutaknak jöttünk. Két kifejezetten gy.kér sofőrrel is találkoztam, mind a kétszer ugyan az a szitu:
    Utolérem őket, kamion mögött haladnak, szemből nem jön semmi. Kirakom indexet, gázra lépek, kihúzódok és erre egyből kivágódnak elém. Sebaj, elveszem a gázt, megelőzzük a kamiont, visszasorolnak. Én visszalépek a gázra, előzném meg őket, de megtalálták a gázpedált. 120-30-40 és jönnek szemből, de közben utolérünk egy autót és még majdnem ott az orra melettem...egy autónyi hely, intenzív fékezéssel betettem eléjük amit az egyik dudaszóval díjazott.
    Kérdezem én, mi a jó büdös trágyát szórakoznak ezek más életével? Aztán még neki áll följebb, miután kivetődött elém miközben belekezdtem az előzésébe és addig jó volt neki a kamion mögött... :(((

    Ja meg követett Szolnoktól Püspökladányig egy román rendszámos Passat, bal fényszóróval az égbe világítva. Szinte végig becsukott tükrökkel jöttem miatta, mert persze megelőzni nem akart, de jó közelről követett a felezőhöz húzódva, hogy biztos b.ssza a szemem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák