Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz AMD Power #203965 üzenetére

    Ha ügyes vagy (és szerencsés) akkor anyagilag is megérheti! De ez autóvásárlás nekem soha nem arról szólt, h "anyagilag megéri-e" vagy sem. Az utóbbi években jóval többet járok biciklivel (és gyalog) mint autóval, szval az autózás nekem inkább csak egy "költséges" hobbi. Imádom az autókat és amíg tehetem, szeretnék minél több típust kipróbálni. Van egy szám a fejemben, h mennyit vagyok hajlandó erre szánni éves szinten, e szerint próbálom két-három évre előre megtervezni, h milyen autókat vegyek majd. Az előző autómnak mondjuk majdnem 300k volt az átírási költsége, volt egy kb 100 ezres kötelező szervizen is, de a koronavírusnak köszönhetően még így is pluszban szálltam ki belőle 9 hónap után. Látva a jelenlegi helyzetet ez ennél a hármasnál sem tűnik lehetetlen küldetésnek. Ennek az autónak egyébként a zöld rendszám miatt minimális volt az átírás költsége (talán csak a forgalmi pár ezer forintos díját kellett kifizetnem átíráskor), illetve egyelőre ingyen tudom tölteni, és szervizköltsége sem lesz az elkövetkezendő másfél évben. Ha pár hete odaadtam volna az eddigi legkomolyabb érdeklődőnek, a jó beszálló miatt majdnem hét számjegyű pluszom lett volna rajta. De nem adtam, és nem fogok a kardomba dőlni ha 10-12 hónap után mínuszban fogok kiszállni belőle. :)

    Magnum: Az autó gyönyörű, de a felni szerintem is lehetne nagyobb. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák