Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vans?

    őstag

    sziasztok,

    szerintetek mennyire para a kovetkezobe beleugrani:

    telket vennenk egy magankezben levo lakoparkban. A falu, ahova kozigazgatasilag tartozik, nem vallalta a karbantartast / fenntartast ott, csak a kozvilagitast fogjak fizetni, de azt is a tulaj epiti ki. Mar az elso pillanattol kozos koltseget kellene fizetni (ez feltetele az adasvetelinek), amikor bekoltozol, duplazodik. Az utak meg a kozos reszek viszont magankezben maradnak kvazi, az elado es az uzemelteto ugyanannak a kezeben van (a ceglancolat tetejen). Nem tudom, mekkora a kockazata ennek a monopolhelyzetnek, es milyen problemaink lehetnek. Pl. azt mondjak, hogy ha a lakokozosseg ezt es ezt szeretne, annak x az ara - szerzodes alapjan ezt el kell fogadnod es le KELL hogy legyel szerzodve veluk, hogy karban legyen tartva a terulet, utak, stb. Jelenleg ugye nincs ott meg kb semmi (par haz csak), de kesobb azert tenyleg lenne dolguk.
    Mi van pl., ha az uzemeltetovel elszall a lo, vagy bedobja a torolkozot? Ilyen esetben nekem van egy telkem (neadjisten egy hazam), de a kornyek nem lesz karbantartva, es ismeretlen kezben levo maganutakon kellene kozlekedni... Lehet tulgondolom, nem tudom :U

    hábm bábm

Új hozzászólás Aktív témák