Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64905664

    törölt tag

    válasz CsiguszMaxim #122954 üzenetére

    Szia, nekem is Flair van de az elektromos: Fler 58 elektrik. Én is jártam így mint te az elején (kb 5 hetes) vagy új kávénál. Én jól odatekertem a darálónak, hogy egészen kemény legyen a húzás vagy le sem jött és onnan könnyebb volt eltalálni olyan 4-5 klikket vissza és az már le fog jönni onnan meg már látod, hogy kell-e még finomítani alá vagy fölé pár klikket. Amíg az adott kávé el nem fogy addig már nincs is tekergetni való a darálón, ha egyszer el találtad úgy jó lesz végig. Nekem van dekaff és egy koffeines még mindkettőt kotyeszhoz rendeltem és van a kapuczínertől is. na most nekem J-max darálóm van neked másforma és én kalibráltam a lírás szerin és az, hogy hanyason áll mindegy is de egy kis összehasonlítás: a melitta dekaff 63-ason pont jó húzás se nem könnyű se nem túl nehéz a húzás de ha akarom akár tizen barra is fölé megy vagy ott tartom ahol akarom, a másik (St giusto koffeines) meg 88-klikken van!! és itt ugyanolyan, úgy játszom a nyomással ahogy akarok. Van kispörkölőtől (kapuczíner) nos, az meg 75-ös klikken jó! :D

Új hozzászólás Aktív témák